Zapraszamy do testowania bazy naukowej wydawanej przez McGraw-Hill Education.

AccessEngineering Print Quality 2013 LOGO m

Access Engineering to baza zawierająca pełnotekstowe artykuły, monografie, podręczniki, a także rysunki, filmy video oraz interaktywne wykresy, tabele i kalkulatory.
Zapewnia dostęp do światowej klasy najbardziej rozpoznawalnej i najszerzej stosowanej kolekcji rzetelnych i regularnie aktualizowanych informacji naukowych, niezbędnych w pracy naukowców, inżynierów, pracowników dydaktycznych i studentów, pomagając im w rozwiązywaniu współczesnych problemów szeroko pojętej inżynierii.
W zakładce CURRICULUM MAPS znajdują się podzielone według dziedzin materiały dydaktyczne, przydatne podczas planowania zajęć ze studentami.
Dostępne jest tu również interaktywne narzędzie DataVis, które daje możliwość szybkiego znajdowania wartości danej właściwości dla pojedynczego materiału, a także porównywania właściwości fizycznych, mechanicznych, termicznych, elektrycznych, magnetycznych oraz optycznych wielu różnych materiałów w formie wykresów i tabel.

Główne dziedziny bazy:

• Inżynieria morska