Szkolenie biblioteczne on-line przeznaczone jest dla studentów I roku Akademii Morskiej w Szczecinie, studiów stacjonarnych pierwszego stopnia. Celem szkolenia jest dostarczenie studentom podstawowych informacji o bibliotece oraz zapoznanie z możliwościami katalogu komputerowego ALEPH (wyszukiwanie, zamawianie książek, sprawdzanie stanu konta czytelnika).

Dla studentów studiów stacjonarnych I-go roku z naboru 2017/2018 rozwiązanie testu bibliotecznego jest OBOWIĄZKOWE.
Test należy rozwiązać w terminie od 16 października 2017 roku do 18 lutego 2018 roku.
Po tym terminie rozwiązanie testu nie będzie możliwe.

Zaliczenie testu następuje w momencie uzyskania przez studenta 70% poprawnych odpowiedzi.

Test jest testem jednokrotnego wyboru.

• Aby wypełnić test należy zalogować się na stronie TEST! Podać:
  • Login: nr albumu
  • Hasło: data urodzenia (rrrr-mm-dd)
  • Aby pozytywnie zaliczyć test zapoznaj się:
  • z opisami poszczególnych działów biblioteki Akademii Morskiej,
  • przewodnikiem on-line po bibliotece dostępnym na stronie: bg.am.szczecin.pl
  • słownikiem zawierającym przydatne terminy i skróty używane w bibliotece.

Wszelkie pytania i problemy związane ze szkoleniem bibliotecznym on-line należy kierować do Czytelni Informacji Naukowej – pokój 505.

Tel. (91) 48 09 703
gg: 24089831