Biblioteka AM zaprasza do testowania platformy NASBI

Informatyka, biznes IT

NASBI
jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na kompetencje naukowe i zawodowe są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

NASBI to oparta na nowoczesnej technologii platforma edukacyjna dostępna dla studentów, pracowników, przedstawicieli kadry zarządzającej i kadry akademickiej, którzy w ramach instytucji (np. uczelni lub szkoły, przedsiębiorstwa, biblioteki) otrzymali dostęp do e-bookowych zasobów wypożyczalni.

INSTRUKCJA NASBI dla czytelnika:

Aby skorzystać z platformy proszę wejść na http://nasbi.pl/

Po prawej stronie w górnym rogu okna otworzyć zakładkę LOGOWANIE. Następnie dokonaj rejestracji i kliknij UTWÓRZ KONTO. Otrzymasz e-maila z linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji należy wpisać jednorazowo KOD DOSTĘPU, który otrzymasz pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Test bazy zakończony 13 grudnia 2017