Akademia Morska w Szczecinie - Strona Główna
 

 

Baza Findaport

Zapraszamy do korzystania z nowego portalu morskiego Findaport.com

Findaport.com umożliwia użytkownikom dostęp do informacji o ponad 9000 portach, przystaniach i terminalach na całym świecie.  
Oprócz wyszukiwania przez nazwę portu i kraju, wyszukiwanie zaawansowane umożliwia wyszukiwanie przez typ ładunku, dostępne usługi i udogodnienia, czy bliskość i wielkość suchych doków.
Można tu również znaleźć mapy lokalizacji, plany portów oraz zdjęcia i raporty o Rzeczywistych Warunkach Doświadczonych (raporty ACE), pisane przez kapitanów i innych odwiedzających dane porty.
Baza dostępna jest wyłącznie dla pracowników i studentów Akademii Morskiej.

Prośbę o login i hasło prosimy przesyłać z poczty uczelnianej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Baza Sea-web Ships

Zapraszamy do korzystania z nowo zakupionej bazy morskiej  Sea-web Ships

Sea-web Ships - zawiera szeroki zakres informacji o statkach morskich na świecie. Dostarcza użytkownikom szczegółowych danych na temat ponad 200 000 statków, floty handlowej, armatorów, stoczni, wyposażenia statków, katastrof morskich, kontroli stanu portów, ISM oraz aktualnych pozycji statków.
Baza dostępna jest wyłącznie dla pracowników i studentów Akademii Morskiej.

Prośbę o login i hasło prosimy przesyłać z poczty uczelnianej na adres:   
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.